Specialisatie/Expertise
– autonomie problematiek
– traumabehandeling
Aandachtsgebieden
Het bevorderen van autonomie, rekening houdend met de behoefte aan ondersteuning. Met name bij mensen met zwakbegaafdheid of met een lichte of matige verstandelijke beperking.
Waarom Lore
Steeds weer ben ik op zoek naar wat kan, wat mensen drijft en hoe mensen hun leven willen vormgeven. Maar ook naar wat hen belemmert dit te doen. En dan vooral, wat te doen om de drijvende kracht meer ruimte te geven, zodat iemand zich prettiger voelt en verder kan. Bij Lore staat dit hoog in het vaandel. Bovendien werken er betrokken mensen met veel kennis en vaardigheden.
Biografie
2004- heden | Werkzaam als GZ-psycholoog bij ORO B&E/ Lore |
2001-2004 | Werkzaam als schoolpsycholoog bij kinderen en jeugdigen met auditieve, communicatieve en/of verstandelijke beperkingen. Sinds 2002 als GZ-psycholoog |
1995-2001 | Werkzaam als psycholoog bij zorgaanbieders binnen de zorg voor mensen met een verstandelijke beperking |
1993-1995 | Werkzaam als psycholoog in de psychiatrie |
1983-1993 | Werkzaam in meerdere functies als vliegtuigbouwkundige |
